Služby

Služby

K základným službám nášho psieho salónu patrí strihanie psíkov profesionálnou strihacou technikou (psia mašinka a nožnice, fén, hydraulický stôl …). K doplnkovým službám patrí kúpanie psíkov. Rozoznávame 2 druhy kúpania.

Služby

Klasické Kúpanie

Wellness, či liečivé kúpanie

čistenie zúbkov

1. Klasické kúpanie, respektíve umytie psíka, či zbavenia ho nečistôt.

2. Wellness, či liečivé kúpanie v špeciálnej vani s ozón terapiou. Jedná sa o procedúru pre psíky s kožnými chorobami (kvasinky a plesne), chorobami pohybového aparátu, alebo wellness oddych pre psíka a zbavenie ho starej kože a nadmerného plznutia. Ozón terapia nie je len pre choré psy, ale je vynikajúcim prostriedkom pre psí oddych a prevenciou pred uvedenými chorobami.

K doplnkovým službám patrí tiež čistenie zúbkov ultrasonickou kefkou Emmi-pet bez potreby uspať psíka. Je to revolučná technológia na odstránenie zubného kameňa a čistenie psích zubov. Po čistení zúbkov nanášame dezinfekčný gel, ktorý zabráni šíreniu baktérií v ústach psov.

V našom salóne používame iba najlepšiu kozmetiku a najmodernejšie vybavenie od renomovaných značiek. Okrem strihovej úpravy psíkov ponúkame našim zákazníkom aj nadštandardné wellness služby – náš salón je vybavený veľkou hydromasážnou vaňou na liečbu ozónom.